دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم

دانلود رمان سلبریتی مغرور نودهشتیا

WhatsApp Image 2021 05 13 at 08.12.15 300x300 - دانلود رمان سلبریتی مغرور نودهشتیا

نویسنده : فاطمه رنجبر
ژانر : عاشقانه ، اجتماعی ، طنز
هدف : داشتن غرور دلیل انسان بودن نیست ، برای انسان بودن شعور لازم است نه غرور .
خلاصه: کسی که طرد شه از زندگی بیزار می شه تلخی ها و غصه ی عالم به دلش رجوع می کنه ، سخته طرد شی بخاطر عشقی که آخرش سرابه، وقتی به سراب می رسی و جای خالیش را می بینی اون وقته که خراب کردن پل های پشت سرت کار ابلهانه ایه.

مقدمه
چشم هام رو باز می کنم
به دوردست ها خیره می شم
جایی که ردپای عشقه
واقعی ، پاک ، زلال….
خیره می شم به آینده ای که غرور تو اون جایی نداره.
به چشم های خسته م نگاه کن ، صدام کن غرورت رو کنار بزن ، یک قدم فاصله بینمون رو کم کن تا به تماشای عشق بشینیم .کنار هم دست تو دست، شونه به شونه
. با هم بگیم تا عشق هست زندگی باید کرد .

چشم هام رو بستم و نفسی عمیقی کشیدم . لبخند روی لب هام نشست گل و شیرینی که خریده بودم رو گرفتم. از ماشین پیاده شدم و برای اولین بار دوست داشتم سوپرایزش کنم خیلی دوست داشتم بببینم از خبرم چه حالی بهش دست میده. آروم در حیاط رو باز کردم و بی سرو صدا داخل رفتم .
فاصله حیاط تا خونه رو بدون هیچ سر و صدایی طی کردم . سرم رو به در چسبوندم هیچ صدایی به گوشم نخورد .لبخندم پررنگ تر شد آروم در رو باز کردم و تو خونه رفتم . استرس تموم وجودم رو به لرزش در آورده بود و دستام به شدت می لرزید .
آهسته سمت اتاقش قدم برداشتم در اتاق نیمه باز بود ، لبخند زدم و دستم رو روی دستگیره در گذاشتم. تا خواستم در رو باز کنم با صدایی که شنیدم دستم به روی دستگیره خشک شدحتی لبخندمم از رو لبام پر کشید .
نیازی نبود سرم را به در بچسبونم .صدای خنده هاشون وقربون صدقه هاشون واضح به گوش می رسید . از لای در نیمه باز شده همه چیز را می شد دید . لرزش دستام بیشتر شد ،چشم هام تار می دید اشک های مزاحم رو پاک کردم تا بهتر ببینم، بهتر ببینم بخاطر کی تباه کردم جوونیم رو، حتی پاها و قلبم هم می لرزید .
چی شد که به اینجا رسیدم؟ یعنی اینجا ته خط بود!؟به همین زودی همه چیز تموم شد؟

 

دانلود رمان جدید

  • اشتراک گذاری
تبلیغات
  • admin
  • 40,907 views
https://98ia3.ir/?p=6147
لینک کوتاه مطلب:
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات متنی
درباره سایت
بزرگترین سایت رمان داستان دلنوشته نودهشتیا
شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.