دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم

دانلود رمان در بند تو آزادم نودهشتیا

b5e1d19c 977c 46a4 901c 95321322fbdd 300x300 - دانلود رمان در بند تو آزادم نودهشتیا

دانلود رمان در بند تو آزادم نودهشتیا

نام رمان: در بند تو آزادم
نویسنده:اعظم فهیمی
ژانر: عاشقانه_ اجتماعی
تعداد صفحات :۳۲۵
خلاصه: دلسا دختری زاده ی روستا به پسر کدخدای دِه دل می بندد و این سر آغاز یک رسوایی بزرگ است. زمانی که کدخدا او و تنها پسرش را داخل خانه اش می بیند و این یعنی یک ننگ بزرگ! یک آبروی ریخته! یک رسوایی و ترد شدن از همه چیز و همه جا…

توجه این رمان جلد اول رایگان انتشار داده شده و جلد دوم به فروش میرسید: با تشکر

دانلود رمان

بخشی از رمان:

دست به زانوهایم گرفتم و بلند شدم، چشم در چشمش جواب دادم: _پسرِ کدخدا از شهر اومده! نیشش شل شد و کنارم روی پاهایش نشست و دستش را به پای من گرفت تا تعادلش حفظ شود: _پس بگو خانم یار و دلدارش اومده که امر و نهی میکنه.
نمیتوانم لبخندم را پنهان کنم، چشمکی میزنم و میگویم: _فضولیش به تو نیومده بچه. کوزه رو ببر از آبِ خنکش لیوانی به مادر بده. عاشقِ آبِ چشمهست. دامنم را کشید و پر ذوق گفت: _باشه به مادر آب میدم. بشین برام تعریف کن کجا دیدیش؟
دامنم را از چنگش بیرون کشیدم و گفتم: _کجا دیدم؟ خوب معلومه تو ماشینِ قشنگش. پیلهم نشو گلسا. میدونی که هروقت میاد، فردای اون روز دوباره به شهر بر میگرده، بذار یک دل سیر تماشاش کنم.
بی درنگ درِ خانه را باز کردم و همینکه قدم به بیرون گذاشتم صدای مادر در حیاط پیچید: _دِلسا کجا میری دختر؟ پدرت بیاد، خون به پا میکنه. هوا رو به تاریکیه، بشین تو خونه.
نگاهم روی خورشید که در دل آسمان میتابید، ثابت ماند. لبخند بی حالی به مادر زدم و گفتم: _گلسا داروهای مادر و بده، باز داره هذیون میگه. در را به هم کوبیدم و همچو آهویی روی علفها پا تند کردم و دویدم. به قول گلسا به دیدن یار و دلدارم میرفتم. دامنِ پُرچینم را در دستانم جمع کردم و خندان به سمت باغِ کدخدا رفتم

پیشنهاد نودهشتیا:
دانلود رمان نیلی
دانلود رمان پلیس دوست داشتنی من

دانلود رمان جدید

  • اشتراک گذاری
تبلیغات
  • admin
  • 16,905 views
https://98ia3.ir/?p=3707
لینک کوتاه مطلب:
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات متنی
درباره سایت
بزرگترین سایت رمان داستان دلنوشته نودهشتیا
شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.