دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم

دانلود رمان خورشید سیاه نودهشتیا

WhatsApp Image 2021 05 07 at 12.20.50 1 300x300 - دانلود رمان خورشید سیاه نودهشتیا

مقدمه: در اول خدا را سپاس گذارم که قدرتی داد تا بنویسم… باید تشکر کرد از عزیزانی که در نوشتن یاری ام کردند و بودنشان تسلی خاطرم بود. از پدری تشکر میکنم که بدون دریغ از هر لحاظ حامی من بود، پدری که با راهنماییها و پندهایش همچو چراغی مسیرم را روشن میکرد. پدری که به وجودش میبالم و از خداوند برای بودنش تشکر میکنم… از مادرم و مهسا خواهرم تشکر میکنم که محبتهای بی دریغشان دلگرمی ام بود… از مهسا، آذین، آنیسا و محدثه تشکر میکنم که چهار دوست حقیقی بودند و با حرفهایشان امید میشدند تا ادامه دهم… و از خانم اکرم احمدی تشکر میکنم، استادی که از ابتدا تا انتهای مسیر یاری گرم بوده و راهنمایی هایش همواره سر لوحه کارم می‌باشد .

پیشنهاد ما
رمان عاشق تنها نمی ماند | saniw,fatima123 کاربران انجمن نودهشتیا
رمان دارم دیر می شوم | هانی پری کاربر انجمن نودهشتیا

بخشی از رمان

ماشین را جلوی یک خانه قدیمی پارک کرد و نیم نگاهی به من انداخت. – اگر بخوای میتونی برای من کار کنی. با کنجکاوی به مایکل خیره شدم. – چه کاری؟ در ماشین را باز کرد و پیاده شد. – فعلا پیاده شو، بعدا بهت میگم. با ذهنی آشفته ازماشین کوچک مایکل پیاده شدم و به طرف خانهای قدیمی رفتم. راه سنگی تا در خانه ادامه داشت و دو طرف راه سنگی باغچه گل بود. برای منی که مدتها در یک مکان سازمانی زندگی میکردم، این منظره بی نظیر بود! به در فلزی زنگ زدهای رسیدیم، مایکل در را باز کرد، قبل از ورود به عقب برگشتم و بازهم نگاهی به باغچه پر از گل انداختم… واقعا این تفاوتها را درک نمیکردم؛ خانه قدیمی، باغچه پرگل و در زنگ زده! وارد خانه شدم، اول از همه آشپزخانه کوچک ته خانه توجه ام را جلب کرد، بعد پذیرایی نه چندان بزرگ و آشفته ای که با یک دست مبل زوار درفته پر شده بود، یک گرامافون که در گوشه پذیرایی قرارداشت، تلویزیون بیست و چهار اینچ سه در که دو تا از آنها کنار ، که روی دیوار روبه روی مبلها نصب شده بود هم قرار داشتند و یکی از آنها کنار در ورودی بود. – مطمئنم کل خونه رو بررسی کردی. حالا نمیخوای بشینی؟ به طرف مبل تک نفره قهوهای رنگ وسط حال رفتم، روی آن نشستم و بلا فاصله گفتم: – دفترم رو بده!

پیشنهاد نودهشتیا
دانلود رمان شبی بی ستاره نودهشتیا
دانلود رمان گل شیفته نودهشتیا

دانلود رمان جدید

  • اشتراک گذاری
تبلیغات
مشخصات کتاب
  • نام کتاب: خورشید سیاه
  • نویسنده: معصوم ترکان
  • طراح کاور: _Hadiseh_
  • admin
  • 18,390 views
https://98ia3.ir/?p=8219
لینک کوتاه مطلب:
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات متنی
درباره سایت
بزرگترین سایت رمان داستان دلنوشته نودهشتیا
شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.