دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم

دانلود رمان تابوی ماه نودهشتیا

WhatsApp Image 2021 05 08 at 11.50.11 300x300 - دانلود رمان تابوی ماه نودهشتیا

قنام رمان: تابوی ماه
نویسنده: مریم خسروی کاربر انجمن نودهشتیا
طراح جلد: هستی میردریکوند
ژانر: عاشقانه،تراژدی
خلاصه: محبت و دوست داشتن، گاه تاوان سنگینی دارد. تاوانی به قیمت آوارگی و تنهایی…دوست داشتنِ آدم های اشتباهی، او را از اوج به زیر می کشد! تاوان گناهش را به سنگینی پس خواهد داد. روز و شب درد را به تار و پود روحش می نوازد، اما آینده سخت در حال غافلگیریِ اوست! در انتهایی ترین نقطه و در قلبِ خوشبختی، سیاهی بر تمام روز هایش چیره می شود و دیوِ بدبختی، به پوستِ احساساتش چنگ می اندازد!

پیشنهاد ما

*نکته: تابو. از زبان پولی نزی تابو و به معنی مقدس و ممنوع می باشد. طبق آیین پولی نزیان، شخص یا چیزی را که دارای سجیه ? مقدس باشد و از تماس با دیگران ممنوع بود، تابو گویند.
مقدمه:
بادام…شکستم! گردو…شکستم! چقدر این واژه ها برایمان مضحک و خنده دار بودند. کودک بودیم و نمی دانستیم، که شکستن چه تاوان سنگینی دارد! بزرگ تر که شدم، معنیِ “شکستم” هایی که در کودکی می گفتم را بهتر درک کردم. مثلا زمانی که روزگار، با قدرت مرا زیر پا لگدمال کرد، من شکستم! وقتی قلبم به دنبالِ عشق رفت، ولی جوابش تمسخر بود، من شکستم! نمی دانم این شکستن ها تاوانِ چه بود… آن قدر شکستم که تکه هایم در قلبِ زندگی ام فرو رفتند و کم کم بی نفس گوشه ی رینگ افتادم. مثل بازنده ای، که جنون زده به جانِ کیسه ی بوکس می افتد..‌. دچارِ روزمرگی و تکرار شدم. در دنیایم دیگر هیچ رنگ شادی نیست، فقط سیاهی و بی رنگی… نقطه ی تاریک و محو زندگی ام زمانی روشن می شود، که ماه با تمام قدرتش به قلب شکسته ی دنیایم نفوذ کند… و من می دانم که ماه، روزی به قلب دنیایم می تابد!
“بسم الله الرحمن الرحیم”
شروع قصه ی من، مانند شروع فصل پاییز است. در ابتدای فصل، همه چیز زیبا و روح انگیز است، اما به تدریج زیبایی هایش را بادی سهمگین، به تاراج می برد. در ابتدای فصل، هنوز برگ های نارنجی روی شاخه دلبری می کنند، اما در انتها برگ های خشکیده، زیر پای عابرانِ زمان خُرد و خمیر می شوند. سرما کم کم همه جا را فرا می گیرد. و این قلبِ من است، که غرق در آرامش، دست از تپیدن بر می دارد.
پیشنهاد نودهشتیا

دانلود رمان جدید

  • اشتراک گذاری
تبلیغات
  • admin
  • 11,205 views
https://98ia3.ir/?p=6668
لینک کوتاه مطلب:
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات متنی
درباره سایت
بزرگترین سایت رمان داستان دلنوشته نودهشتیا
شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.