دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم

دانلود داستان سیاره گمشده نودهشتیا

نام داستان:سیاره ی گمشده

نام نویسنده: ستایش پرویزی کاربر انجمن نودوهشتیا

ژانر:تخیلی

خلاصه: داستان درباره ی سیاره ای عجیب و مرموز است که میلیون ها سال از مدار خارج و از خورشید و تمام سیاره های دیگر دور شده است و به طور خیلی عجیب بعد از سال های طولانی یک نفر پا به این سیاره میگذارد…

همه جا تاریک بود و صداهای وحشتناکی میومد!

گیج شده بودم و نمیدونستم باید چیکارکنم؟!!

ترسیده بودم و فقط به خودم میلرزیدم،مدام یه سوال توی ذهنم اکو میشد: من چرا اینجام؟؟!!

بوی روغن سوخته بدجور اذیتم میکرد. پاهام رو جمع کردم و سرم رو روی زانوهام گذاشتم که صدای جیر جیر چیزی رو شنیدم؛سرم رو از روی زانوهام برداشتم و رد صدا رو دنبال کردم که گوشه ی دیوار،زیرنور لامپ یه موش آهنی کوچولو رو دیدم؛با اون دندون های کوچیک،گاز های ریزی به پیچ توی دستش میزد!صدای باز شدن در رو شنیدم و یه آدم عجیب وارد اتاق شد و با صدای عجیبی که بیشتر شبیه به آدم آهنی بود گفت:بلند شو بریم.

من ـ چی؟!

آدم عجیب ـ گفتم بلند شو.

من ـ نه من جایی نمیام.

یه بیسیم از جیبش درآورد و نزدیک دهنش بردو یه سری کلمات عجیب رو گفت که بعد از چند دقیقه چندنفر اومدن و بزور بلندم کردن و کشون کشون من رو از اتاق خارج کردن.نور بیش از حد لامپ چشمم رو میزد و جایی رو خوب نمیدیدم.به سمت اتاقی برده شدم و درو از پشت قفل کردن.

یکم به دوروبرم نگاه کردم؛یه اتاق کاملا سفید(میز چوبی مربع و دوتا صندلی که دقیقا وسط اتاق بود)،دقیق تر نگاه کردم و یکم چشمام رو ریز کردم؛گوشه ی دیوار یه دوربین مداربسته کوچیک بود،احتمالا من رو زیر نظر داشتن!پس خیلی خونسرد موهام رو که تا روی شونه هام میرسید مرتب کردم و بلند شدم وروی یکی از صندلی نشستم.

حتما بخوانید

دانلود رمان جدید

  • اشتراک گذاری
تبلیغات
https://98ia3.ir/?p=4420
لینک کوتاه مطلب:
نظرات این مطلب

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات متنی
درباره سایت
بزرگترین سایت رمان داستان دلنوشته نودهشتیا
شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " دانلود رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.